1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #138

Тема:
Распродажба на графички картички
 1. 11 oктомври 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,954
  Допаѓања:
  4,661
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 19 Септември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,297
  Поени од трофеи:
  642
 3. 19 Септември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,104
  Допаѓања:
  4,169
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 19 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  271
  Поени од трофеи:
  155