1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2420

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 19 Септември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 2. 18 Септември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,287
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  355
 3. 18 Септември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 4. 18 Септември 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 5. 18 Септември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,162
  Допаѓања:
  6,197
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 18 Септември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,515
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 18 Септември 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,777
  Допаѓања:
  1,890
  Поени од трофеи:
  612
 8. 18 Септември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,012
  Допаѓања:
  26,723
  Поени од трофеи:
  2,342
 9. 18 Септември 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  268
  Поени од трофеи:
  205
 10. 18 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677