1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1240

Тема:
Huawei паметни телефони - генерална дискусија
 1. 24 Септември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 23 Септември 2019

  Tomekk

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  220
 3. 19 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 18 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 5. 18 Септември 2019

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  172
  Поени од трофеи:
  100
 6. 18 Септември 2019

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко, од Drachevo
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  1,145
  Поени од трофеи:
  355