1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Исти интернет пакет на 2 локации
 1. 18 Септември 2019

  AstroBoy

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  90
 2. 17 Септември 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  332
  Поени од трофеи:
  205
 3. 17 Септември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,037
  Допаѓања:
  503
  Поени од трофеи:
  355
 4. 17 Септември 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,238
  Допаѓања:
  1,373
  Поени од трофеи:
  512