1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #30

Тема:
Мислење за неотел интернет
 1. 10 Декември 2019

  dac12

  Intern
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 2. 18 Септември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  205
 3. 17 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,524
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 17 Септември 2019

  Angelkowsky

  Intern, Машко, 21
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  20
 5. 17 Септември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  331
  Поени од трофеи:
  155
 6. 17 Септември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,603
  Допаѓања:
  3,536
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 17 Септември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  637
  Допаѓања:
  979
  Поени од трофеи:
  215
 8. 17 Септември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,662
  Допаѓања:
  10,912
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 17 Септември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  889
  Допаѓања:
  1,435
  Поени од трофеи:
  280