1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #11

Тема:
Мртов пиксел на нов монитор
 1. 18 Септември 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  550
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 2. 18 Септември 2019

  neW1

  Gaining Experience
  Мислења:
  674
  Допаѓања:
  142
  Поени од трофеи:
  462
 3. 17 Септември 2019

  steelseries

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  740
  Допаѓања:
  459
  Поени од трофеи:
  215
 4. 17 Септември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,536
  Допаѓања:
  3,450
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 17 Септември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  436
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  155