1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2023

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 1 oктомври 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  337
  Допаѓања:
  440
  Поени од трофеи:
  205
 2. 21 Септември 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  428
  Поени од трофеи:
  265
 3. 17 Септември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  698
  Поени од трофеи:
  265
 4. 16 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  672
  Допаѓања:
  1,038
  Поени од трофеи:
  215