1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2019

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 1 oктомври 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  325
  Поени од трофеи:
  205
 2. 23 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 3. 16 Септември 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  152
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  140
 4. 16 Септември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  908
  Допаѓања:
  612
  Поени од трофеи:
  265
 5. 16 Септември 2019

  petkotrajko

  Intern
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  30
 6. 16 Септември 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,301
  Допаѓања:
  1,077
  Поени од трофеи:
  355
 7. 15 Септември 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  6,773
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 15 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  824
  Допаѓања:
  1,755
  Поени од трофеи:
  255
 9. 15 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,333
  Допаѓања:
  9,741
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 15 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,591
  Допаѓања:
  4,488
  Поени од трофеи:
  1,677
 11. 15 Септември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  140