1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2019

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 5 oктомври 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  272
  Поени од трофеи:
  155
 2. 15 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,749
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 15 Септември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,093
  Допаѓања:
  4,356
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 15 Септември 2019

  petkotrajko

  Intern
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  30