1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2017

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 18 Септември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,773
  Допаѓања:
  27,490
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 16 Септември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  962
  Допаѓања:
  698
  Поени од трофеи:
  265
 3. 16 Септември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  713
  Поени од трофеи:
  205
 4. 15 Септември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,838
  Допаѓања:
  26,073
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. 15 Септември 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,762
  Допаѓања:
  7,231
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 15 Септември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,690
  Допаѓања:
  10,998
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 15 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 15 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  1,024
  Поени од трофеи:
  215
 9. 15 Септември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,281
  Допаѓања:
  4,814
  Поени од трофеи:
  1,717