1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2016

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 16 Септември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  265
 2. 15 Септември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,838
  Допаѓања:
  26,073
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. 15 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 15 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,773
  Допаѓања:
  10,329
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 15 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215
 6. 15 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 7. 15 Септември 2019

  Pane24

  Unbeatable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,588
  Допаѓања:
  4,041
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 15 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 9. 15 Септември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,281
  Допаѓања:
  4,814
  Поени од трофеи:
  1,717