1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2008

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 24 oктомври 2019

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,188
  Допаѓања:
  2,707
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 16 oктомври 2019

  boban984

  Gaining Experience, 35
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  146
  Поени од трофеи:
  240
 3. 16 Септември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  265
 4. 15 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 5. 15 Септември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  713
  Поени од трофеи:
  205
 6. 15 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  1,025
  Поени од трофеи:
  215