1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #852

Тема:
Најнови - квалитетни производи во нашите продавници
 1. 19 Септември 2019

  Anungunrama

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  30
 2. 15 Септември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  60
 3. 14 Септември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  1,637
  Поени од трофеи:
  812
 4. 14 Септември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  809
  Допаѓања:
  1,321
  Поени од трофеи:
  280
 5. 14 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,604
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,677
 6. 14 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,961
  Допаѓања:
  3,589
  Поени од трофеи:
  1,817