1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2006

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 21 Септември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,162
  Допаѓања:
  3,502
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 15 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  373
  Допаѓања:
  382
  Поени од трофеи:
  155
 3. 14 Септември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  30
 4. 14 Септември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,147
  Допаѓања:
  589
  Поени од трофеи:
  355
 5. 14 Септември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  376
  Поени од трофеи:
  180
 6. 13 Септември 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,389
  Допаѓања:
  25,021
  Поени од трофеи:
  2,377
 7. 13 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,620
  Допаѓања:
  3,751
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 13 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,561
  Поени од трофеи:
  355
 9. 13 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,749
  Поени од трофеи:
  1,707