1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2415

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 19 Септември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 2. 18 Септември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,250
  Допаѓања:
  8,649
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 13 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  382
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  155
 4. 13 Септември 2019

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  969
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  265
 5. 13 Септември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,514
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 13 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,405
  Допаѓања:
  13,492
  Поени од трофеи:
  2,317