1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Проблем со монитор Dell 2408 WFP
 1. 16 Септември 2019

  petkotrajko

  Intern
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  30
 2. 16 Септември 2019

  drifter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  300
 3. 14 Септември 2019

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,116
  Допаѓања:
  4,188
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 13 Септември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  436
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  155
 5. 13 Септември 2019

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  1,478
  Поени од трофеи:
  375
 6. 12 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,015
  Допаѓања:
  12,383
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 12 Септември 2019

  alexandar11

  Gaining Experience
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  174
  Поени од трофеи:
  165
 8. 12 Септември 2019

  krisbt

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  257
 9. 12 Септември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 12 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,592
  Допаѓања:
  4,502
  Поени од трофеи:
  1,677
 11. 12 Септември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  195
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  120
 12. 12 Септември 2019

  G4M3R

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  458
  Допаѓања:
  381
  Поени од трофеи:
  205