1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Проблем со монитор Dell 2408 WFP
 1. 20 Септември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  997
  Допаѓања:
  1,297
  Поени од трофеи:
  642
 2. 14 Септември 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,764
  Допаѓања:
  1,864
  Поени од трофеи:
  612
 3. 13 Септември 2019

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  452
  Поени од трофеи:
  165
 4. 12 Септември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,901
  Допаѓања:
  6,588
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 12 Септември 2019

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  563
  Допаѓања:
  275
  Поени од трофеи:
  265
 6. 12 Септември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,092
  Допаѓања:
  4,355
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 12 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  332
  Допаѓања:
  271
  Поени од трофеи:
  155
 8. 12 Септември 2019

  Petar.g22

  Intern, Машко, 34
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  10
 9. 12 Септември 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,995
  Допаѓања:
  3,385
  Поени од трофеи:
  1,812
 10. 12 Септември 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  205