1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1236

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 12 Септември 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  444
  Допаѓања:
  835
  Поени од трофеи:
  155
 2. 12 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,119
  Допаѓања:
  8,849
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 12 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  2,261
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 12 Септември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,251
  Допаѓања:
  11,325
  Поени од трофеи:
  2,217
 5. 12 Септември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  2,391
  Поени од трофеи:
  1,205