1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Проблем со монитор Dell 2408 WFP
 1. 14 Септември 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,791
  Допаѓања:
  1,929
  Поени од трофеи:
  612
 2. 13 Септември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 3. 12 Септември 2019

  Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  620
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  362
 4. 12 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,712
  Допаѓања:
  14,470
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 12 Септември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 118
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  155
 6. 12 Септември 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  333
  Поени од трофеи:
  205
 7. 12 Септември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  536
  Поени од трофеи:
  130
 8. 12 Септември 2019

  Pane24

  Unbeatable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,677
  Допаѓања:
  4,124
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 12 Септември 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,269
  Допаѓања:
  3,789
  Поени од трофеи:
  1,812
 10. 12 Септември 2019

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,306
  Допаѓања:
  4,837
  Поени од трофеи:
  1,717
 11. 12 Септември 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,903
  Допаѓања:
  3,340
  Поени од трофеи:
  1,682