1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2004

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 12 Септември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  242
  Поени од трофеи:
  295
 2. 12 Септември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,193
  Допаѓања:
  25,517
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 12 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,749
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 12 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,757
  Поени од трофеи:
  255