1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Постојан линк за пост #1

Тема: Laptop HP Envy 17: i7 8550U, 16GB DDR4, Samsung SM961 1TB, MX150 4GB, 4K IPS 17.3"