1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4440

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 16 Септември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,563
  Допаѓања:
  2,379
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 15 Септември 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,302
  Допаѓања:
  1,077
  Поени од трофеи:
  355
 3. 13 Септември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  530
  Поени од трофеи:
  155
 4. 13 Септември 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  316
  Поени од трофеи:
  205
 5. 12 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,663
  Допаѓања:
  3,681
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 12 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  992
  Допаѓања:
  1,521
  Поени од трофеи:
  255
 7. 12 Септември 2019

  mrmarko4fun

  Gaining Experience, Машко, од Куманово
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  60
 8. 12 Септември 2019

  Martinovski

  Gaining Experience
  Мислења:
  619
  Допаѓања:
  302
  Поени од трофеи:
  255
 9. 12 Септември 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,021
  Допаѓања:
  1,145
  Поени од трофеи:
  355
 10. 12 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  365
  Допаѓања:
  362
  Поени од трофеи:
  155
 11. 11 Септември 2019

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  383
  Допаѓања:
  295
  Поени од трофеи:
  205
 12. 11 Септември 2019

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,938
  Допаѓања:
  2,859
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 11 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,581
  Допаѓања:
  4,405
  Поени од трофеи:
  1,677
 14. 11 Септември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,123
  Допаѓања:
  571
  Поени од трофеи:
  355
 15. 11 Септември 2019

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,622
  Допаѓања:
  5,260
  Поени од трофеи:
  1,802
 16. 11 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  813
  Допаѓања:
  1,704
  Поени од трофеи:
  255
 17. 11 Септември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  180
 18. 11 Септември 2019

  despotovikj

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  991
  Допаѓања:
  465
  Поени од трофеи:
  255