1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4440

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 16 Септември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  2,613
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 15 Септември 2019

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,351
  Допаѓања:
  1,128
  Поени од трофеи:
  492
 3. 13 Септември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  669
  Поени од трофеи:
  155
 4. 13 Септември 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  327
  Поени од трофеи:
  205
 5. 12 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,948
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 12 Септември 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,382
  Допаѓања:
  2,229
  Поени од трофеи:
  1,492
 7. 12 Септември 2019

  mrmarko4fun

  Gaining Experience, Машко, од Куманово
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  60
 8. 12 Септември 2019

  Martinovski

  Gaining Experience
  Мислења:
  618
  Допаѓања:
  248
  Поени од трофеи:
  255
 9. 12 Септември 2019

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,152
  Допаѓања:
  1,242
  Поени од трофеи:
  355
 10. 12 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 11. 11 Септември 2019

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  431
  Допаѓања:
  356
  Поени од трофеи:
  205
 12. 11 Септември 2019

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,926
  Поени од трофеи:
  1,812
 13. 11 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,540
  Поени од трофеи:
  1,727
 14. 11 Септември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  724
  Поени од трофеи:
  355
 15. 11 Септември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,617
  Допаѓања:
  6,970
  Поени од трофеи:
  1,802
 16. 11 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 17. 11 Септември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  725
  Поени од трофеи:
  205
 18. 11 Септември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,057
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  355