1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4439

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 16 Септември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,720
  Допаѓања:
  2,613
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 11 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 3. 11 Септември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,481
  Допаѓања:
  2,702
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 11 Септември 2019

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,498
  Допаѓања:
  6,570
  Поени од трофеи:
  2,202