1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1996

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  60
 2. 11 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  30
 3. 11 Септември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  899
  Допаѓања:
  595
  Поени од трофеи:
  265
 4. 11 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,000
  Допаѓања:
  1,533
  Поени од трофеи:
  355
 5. 11 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,699
  Поени од трофеи:
  1,707