1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1996

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 15 Септември 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,764
  Допаѓања:
  7,245
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 11 Септември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  330
 3. 11 Септември 2019

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  327
  Поени од трофеи:
  205
 4. 11 Септември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,753
  Допаѓања:
  9,463
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 11 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 11 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,541
  Поени од трофеи:
  1,727
 7. 11 Септември 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,232
  Поени од трофеи:
  1,492