1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1994

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 10 oктомври 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  60
 2. 14 Септември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 3. 11 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 4. 11 Септември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  911
  Допаѓања:
  626
  Поени од трофеи:
  265