1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #60

Тема:
Vivaldi Browser v2
 1. 11 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,589
  Допаѓања:
  3,624
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 11 Септември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,373
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 11 Септември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  118
  Поени од трофеи:
  90
 4. 11 Септември 2019

  farkizz

  Intern, Машко
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  30