1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #321

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 13 Септември 2019 во 11:01

  moongose

  Unstoppable , 49
  Мислења:
  1,812
  Допаѓања:
  2,047
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 11 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 28
  Мислења:
  3,906
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 11 Септември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  183
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  180
 4. 11 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,306
  Допаѓања:
  9,550
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 11 Септември 2019

  dreamson

  Gaining Experience
  Мислења:
  234
  Допаѓања:
  391
  Поени од трофеи:
  317
 6. 11 Септември 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  650
  Допаѓања:
  2,185
  Поени од трофеи:
  1,280