1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #317

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 11 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,181
  Допаѓања:
  3,917
  Поени од трофеи:
  1,817
 2. 11 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,133
  Допаѓања:
  2,578
  Поени од трофеи:
  1,345
 3. 11 Септември 2019

  dreamson

  Gaining Experience
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  387
  Поени од трофеи:
  427
 4. 11 Септември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,012
  Поени од трофеи:
  1,707