1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продавам iPhone X 64gb space grey
 1. 11 Септември 2019 во 05:00

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  183
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  180
 2. 11 Септември 2019 во 00:28

  Pane24

  Unstoppable , Машко, од Ethermine
  Мислења:
  4,095
  Допаѓања:
  3,072
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 9 Септември 2019 во 22:05

  D1m33

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 4. 9 Септември 2019 во 21:55

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  155
 5. 9 Септември 2019 во 21:20

  cipiripi

  Gaining Experience
  Мислења:
  289
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  205
 6. 9 Септември 2019 во 20:32

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,540
  Допаѓања:
  3,448
  Поени од трофеи:
  1,817