1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Sony MH755: Слушалки од $8 за аудиофилско уживање
 1. 25 oктомври 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 13 oктомври 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,747
  Допаѓања:
  3,845
  Поени од трофеи:
  1,642
 3. 23 Септември 2019

  DareDevil

  Gaining Experience
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  205
 4. 12 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,806
  Допаѓања:
  10,360
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 12 Септември 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable
  Мислења:
  2,839
  Допаѓања:
  3,951
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 12 Септември 2019

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,872
  Допаѓања:
  1,760
  Поени од трофеи:
  507
 7. 10 Септември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,474
  Допаѓања:
  7,462
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 10 Септември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,011
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 9 Септември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,552
  Допаѓања:
  10,654
  Поени од трофеи:
  2,342
 10. 9 Септември 2019

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  2,096
  Поени од трофеи:
  1,355