1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2706

Тема:
Intel vs AMD
 1. 24 Септември 2019

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,230
  Допаѓања:
  1,290
  Поени од трофеи:
  512
 2. 11 Септември 2019

  gocetan

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  172
  Поени од трофеи:
  165
 3. 9 Септември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,091
  Допаѓања:
  8,391
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 8 Септември 2019

  StefAngel

  On your way to fame, Машко, 31
  Мислења:
  1,307
  Допаѓања:
  797
  Поени од трофеи:
  305
 5. 8 Септември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  50
 6. 8 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  337
  Допаѓања:
  272
  Поени од трофеи:
  155
 7. 8 Септември 2019

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  205
 8. 8 Септември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 8 Септември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,297
  Допаѓања:
  2,350
  Поени од трофеи:
  1,365
 10. 8 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  8,999
  Допаѓања:
  12,361
  Поени од трофеи:
  2,317