1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1984

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 15 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 28
  Мислења:
  3,939
  Допаѓања:
  3,515
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 10 Септември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  30
 3. 8 Септември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  180
 4. 7 Септември 2019

  Bravo

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  305
  Поени од трофеи:
  130
 5. 7 Септември 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  128
  Допаѓања:
  359
  Поени од трофеи:
  170
 6. 7 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,598
  Допаѓања:
  4,465
  Поени од трофеи:
  1,677
 7. 7 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,681
  Допаѓања:
  3,728
  Поени од трофеи:
  1,702