1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1978

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 7 Септември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,925
  Допаѓања:
  2,274
  Поени од трофеи:
  1,602
 2. 7 Септември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  171
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  140
 3. 7 Септември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,573
  Допаѓања:
  4,388
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 7 Септември 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,322
  Допаѓања:
  9,657
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 7 Септември 2019

  dreamson

  Gaining Experience
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  391
  Поени од трофеи:
  317