1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5145

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 12 Септември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  130
 2. 7 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,954
  Допаѓања:
  4,219
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 5 Септември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,731
  Допаѓања:
  2,392
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 5 Септември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  668
  Поени од трофеи:
  155
 5. 5 Септември 2019

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  760
  Допаѓања:
  1,220
  Поени од трофеи:
  215