1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #275

Тема:
Фискалните и гаранциите
 1. 16 Декември 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  90
 2. 4 Септември 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 3. 4 Септември 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  939
  Допаѓања:
  1,130
  Поени од трофеи:
  270
 4. 3 Септември 2019

  Martin1992

  Intern, Машко, 19, од Skopje
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  20
 5. 3 Септември 2019

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  529
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  205
 6. 3 Септември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  1,783
  Поени од трофеи:
  255
 7. 3 Септември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,291
  Допаѓања:
  6,386
  Поени од трофеи:
  1,802
 8. 3 Септември 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  138
  Поени од трофеи:
  90