1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1186

Тема:
Електронски цигари втор дел
 1. 2 Септември 2019

  fis1976

  On your way to fame, Машко, 43, од Скопје
  Мислења:
  452
  Допаѓања:
  859
  Поени од трофеи:
  155
 2. 1 Септември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 1 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,363
  Допаѓања:
  9,073
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 1 Септември 2019

  nino.09mk

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  10
 5. 1 Септември 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,668
  Допаѓања:
  780
  Поени од трофеи:
  442
 6. 1 Септември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,289
  Допаѓања:
  11,389
  Поени од трофеи:
  2,217