1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5128

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 7 Септември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  366
  Допаѓања:
  362
  Поени од трофеи:
  155
 2. 3 Септември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,144
  Поени од трофеи:
  492
 3. 2 Септември 2019

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  357
 4. 1 Септември 2019

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  532
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  402
 5. 1 Септември 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  567
  Допаѓања:
  576
  Поени од трофеи:
  205
 6. 1 Септември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  30
 7. 1 Септември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  80
 8. 1 Септември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,681
  Допаѓања:
  3,724
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 1 Септември 2019

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  325
 10. 1 Септември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  60
 11. 1 Септември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,112
  Допаѓања:
  1,928
  Поени од трофеи:
  375
 12. 1 Септември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,127
  Допаѓања:
  577
  Поени од трофеи:
  355
 13. 1 Септември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,992
  Допаѓања:
  4,162
  Поени од трофеи:
  1,812
 14. 1 Септември 2019

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  108
  Поени од трофеи:
  90
 15. 1 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,000
  Допаѓања:
  1,533
  Поени од трофеи:
  355
 16. 1 Септември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  530
  Поени од трофеи:
  155
 17. 1 Септември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  306
  Допаѓања:
  253
  Поени од трофеи:
  155
 18. 1 Септември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,703
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 19. 1 Септември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 28
  Мислења:
  3,937
  Допаѓања:
  3,503
  Поени од трофеи:
  1,707
 20. 1 Септември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,400
  Допаѓања:
  12,538
  Поени од трофеи:
  2,202
 21. 1 Септември 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,726
  Допаѓања:
  3,071
  Поени од трофеи:
  1,657
 22. 1 Септември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  8,812
  Допаѓања:
  11,948
  Поени од трофеи:
  2,317
 23. 1 Септември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  2,391
  Поени од трофеи:
  1,205
 24. 1 Септември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  202
  Поени од трофеи:
  140
 25. 1 Септември 2019

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,251
  Допаѓања:
  11,323
  Поени од трофеи:
  2,217
 26. 1 Септември 2019

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  794
  Поени од трофеи:
  842
 27. 1 Септември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,117
  Допаѓања:
  8,848
  Поени од трофеи:
  2,317
 28. 1 Септември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,927
  Допаѓања:
  2,278
  Поени од трофеи:
  1,602
 29. 1 Септември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  2,261
  Поени од трофеи:
  1,345