1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #43

Тема:
Мислење за факултетиве
 1. 28 Септември 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  672
  Поени од трофеи:
  255
 2. 2 Септември 2019

  Martin1992

  Intern, Машко, 18, од Skopje
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  20
 3. 31 Август 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,769
  Допаѓања:
  1,871
  Поени од трофеи:
  612
 4. 31 Август 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,831
  Допаѓања:
  3,919
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 31 Август 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,079
  Допаѓања:
  1,360
  Поени од трофеи:
  812