1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #315

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 30 Август 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,963
  Допаѓања:
  2,345
  Поени од трофеи:
  1,602
 2. 30 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,085
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. 30 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,809
  Допаѓања:
  10,362
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 30 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,925
  Допаѓања:
  4,144
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 30 Август 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,694
  Допаѓања:
  11,012
  Поени од трофеи:
  1,707