1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5126

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 2 Септември 2019

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,983
  Допаѓања:
  3,331
  Поени од трофеи:
  1,812
 2. 29 Август 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  50
 3. 29 Август 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,564
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 29 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,119
  Допаѓања:
  8,849
  Поени од трофеи:
  2,317