1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Купено Купувам xiaomi mi9t
 1. 29 Август 2019

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  780
  Поени од трофеи:
  305
 2. 27 Август 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,409
  Допаѓања:
  1,866
  Поени од трофеи:
  812
 3. 27 Август 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,719
  Допаѓања:
  2,036
  Поени од трофеи:
  1,492
 4. 27 Август 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,055
  Допаѓања:
  4,334
  Поени од трофеи:
  1,812