1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2405

Тема:
Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk)
 1. 18 Септември 2019

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 2. 27 Август 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,148
  Допаѓања:
  9,755
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 26 Август 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,936
  Поени од трофеи:
  375
 4. 26 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  406
  Допаѓања:
  312
  Поени од трофеи:
  155