1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7794

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 28 Август 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  725
  Поени од трофеи:
  205
 2. 27 Август 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  330
  Поени од трофеи:
  205
 3. 25 Август 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  819
  Допаѓања:
  936
  Поени од трофеи:
  265
 4. 25 Август 2019

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,498
  Допаѓања:
  6,570
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. 25 Август 2019

  BorisSapphire

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  922
  Допаѓања:
  632
  Поени од трофеи:
  205
 6. 25 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702