1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7790

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 27 Август 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 2. 26 Август 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,203
  Допаѓања:
  25,531
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 25 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,630
  Допаѓања:
  3,766
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 25 Август 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  911
  Допаѓања:
  626
  Поени од трофеи:
  265