1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7784

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 26 Август 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,942
  Допаѓања:
  3,553
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 25 Август 2019

  Tomekk

  Gaining Experience
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  100
 3. 24 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,597
  Допаѓања:
  3,735
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 24 Август 2019

  Balanar

  Баниран/a, Машко, 29
  Мислења:
  1,066
  Допаѓања:
  1,156
  Поени од трофеи:
  305