1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Монитор до 7-8000 илјади
 1. 27 Август 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,781
  Допаѓања:
  1,905
  Поени од трофеи:
  612
 2. 24 Август 2019

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  676
  Поени од трофеи:
  255
 3. 23 Август 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  1,150
  Поени од трофеи:
  330
 4. 23 Август 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812