1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Работа После Економски Факултет [Офтопик мислења]
 1. 24 Август 2019

  nikola_bb

  Intern
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  362
 2. 24 Август 2019

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  2,551
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 23 Август 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  445
  Допаѓања:
  269
  Поени од трофеи:
  165
 4. 23 Август 2019

  Zippo

  On your way to fame
  Мислења:
  736
  Допаѓања:
  671
  Поени од трофеи:
  255
 5. 23 Август 2019

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  568
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  205
 6. 23 Август 2019

  Sherminator

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  20
 7. 23 Август 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,081
  Допаѓања:
  8,382
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 23 Август 2019

  Стефан Кметовиќ

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 9. 23 Август 2019

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  885
  Допаѓања:
  1,058
  Поени од трофеи:
  270
 10. 23 Август 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,589
  Допаѓања:
  2,406
  Поени од трофеи:
  1,492