1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Два лаптопи HP Elitebook 8470p i7 3520m, 8GB RAM, 120GB SSD 14"
 1. 22 Август 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,781
  Допаѓања:
  1,905
  Поени од трофеи:
  612
 2. 22 Август 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  732
  Поени од трофеи:
  265
 3. 22 Август 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  155
 4. 21 Август 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,949
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,602