1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #314

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 11 Септември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,044
  Допаѓања:
  1,608
  Поени од трофеи:
  355
 2. 28 Август 2019

  'CuoreSportivo

  Intern, Машко
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  30
 3. 21 Август 2019

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,354
  Допаѓања:
  9,840
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 21 Август 2019

  mrkela2009

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  140
 5. 21 Август 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,603
  Допаѓања:
  4,517
  Поени од трофеи:
  1,677
 6. 21 Август 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,680
  Допаѓања:
  3,820
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 21 Август 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  693
  Допаѓања:
  2,297
  Поени од трофеи:
  1,280
 8. 21 Август 2019

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,422
  Допаѓања:
  25,104
  Поени од трофеи:
  2,377